Müşteri Görüşleri

LİDER MARKALARIN TERCİHİ

Başarıya giden yolda 15.000' den fazla marka, Araç Takip Sistemi'nde FiloTürk'ü seçti

TÜRK TELEKOM


Türkiye'nin 7.000'den fazla araçla en geniş filosuna sahip ve 3.000'den fazla Blackberry kullanılan lider operatörü olarak, Mobiliz hizmetleriyle ilk olarak 2010 yılında tanıştık ve o günden bu yana firmayla ilişkilerimiz hep olumlu oldu ve işimize fayda sağladı.

COCA COLA İÇECEK


914 aracımızın FiloTürk araç takip sistemi montajı tamamlanmıştır. Geniş bir coğrafyaya yayılan araçlarımızın çok kısa sürede ilgili lokasyonlara sevk edilmesi, eski cihazların sökülerek yerine yeni cihazların montajlarının çok hızlı şekilde yapılması aşamasında göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve işbirliği için teşekkür ederiz.

OSMANGAZİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.


Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak Temmuz 2012'de FiloTürk tarafından kurulmuş araç takip sistemi sayesinde 2011/2012 yılı Ağustos ve Eylül aylarının akaryakıt ve km karşılaştırmalarında ciddi oranda tasarruf sağlandığı gözlemlenmiştir. Bu husuta Mobiliz A.Ş. yetkililerine ve teknik servise katkılarından dolayı teşekkür eder, çalışma hayatınızda başarılar dileriz.

AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU


AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU "Sistemi Kullanan Araç Sayımızı Artırmaya Karar Verdik"

KESKİNOĞLU


485 adet kamyon, kamyonet ve binek aracımızda kullanıyoruz. Mobiliz markasının seçilmesindeki en önemli faktör, güçlü ar-ge yapısı ve sistemlerini sürekli geliştirmesi olmuştur.

TNT


TNT, araç filosunu Mobiliz Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi ile adım adım takip edecek!

SİTTNAK


Teknolojisini her geçen gün değişen koşullarla güncelleyen yapısı ile tüm beklentilerimizi cevaplayan bu sistemi, takip işinin önemini bilen ve ciddiyetine inanan tüm kurum ve kuruluşlara tavsiye ederiz.